wypożyczalnia maszyn budowlanych

Każdy z was, kto prowadził kiedykolwiek większą budowę, wie, że wymaga ona dużo różnorodnego sprzętu. W zależności od tego czy budujemy obiekty nieco mniejsze jak np. domy czy też duże jak hale przemysłowe, mosty czy bloki, będzie ona wymagała zupełnie innych środków oraz maszyn i sprzętu budowlanego. 

Jeśli prowadzicie mniejszą budowę pewnie potrzeby waszych pracowników sprowadzą się do niedużych i lżejszych sprzętów budowlanych. Jednak przy większych konstrukcjach sprawa staje się bardziej skomplikowana. Twoja brygada potrzebuje wówczas takich maszyn jak koparki, spychy czy wywrotki, a ten sprzęt jest znacznie droższy. Co zrobić w sytuacji gdy ilość potrzebnego sprzętu i maszyn rośnie, a Ciebie jako właściciela firmy budowlanej, nie stać jeszcze na zakup tego typu maszyn?

W takich momentach z pomocą może przyjść…

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

To właśnie wynajem maszyn budowlanych staje się dziś siłą napędową polskich placów budów. Po co kupować drogi sprzęt gdy Twoja firma jest niewielka, a większych budów masz tyle co kot napłakał? Możesz sprawdzić w swojej okolicy czy masz pod ręką jakąś fajną wypożyczalnię maszyn budowlanych. Jeśli działasz na terenie województwa dolnośląskiego tutaj z pomocą może przyjść wypożyczalnia maszyn budowlanych Bau-PL, o której dowiecie się więcej ze strony internetowej www.baupl.com – jest to profesjonalny serwis i wypożyczalnia sprzętu budowlanego działająca w Lubaniu, Bolesławcu, Zgorzelcu i Bogatyni.

Oferta takich firm może obejmować różny sprzęt wielu najlepszych, światowych marek np.

  • wywrotki;
  • spychy;
  • minikoparki oraz zwykłe koparki czy koparko-ładowarki;
  • walce;
  • równiarki;
  • zagęszczarki;
  • żurawie i podnośniki

Oczywiście w budowlanych pracach drogowych pomocne mogą być (oprócz wspomnianych już walców) np. przecinarki do betonu, młoty hydrauliczne i pneumatyczne, przecinarki jezdne oraz inne urządzenia. 

wypożyczalnia maszyn budowlanych

 

A co jeśli któryś z naszych sprzętów budowlanych odmówi posłuszeństwa? Wtedy dobrze jest mieć pod ręką doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie szybko taki sprzęt naprawić. Oczywiście sprawa nie jest taka prosta. Maszyny budowlane oraz poszczególne urządzenia różnią się między sobą. Różne marki stosują różne rozwiązania. Zatem znajomość marki Komatsu czy Cat może nie pomóc w naprawie koparki Caterpillar.

Co w takiej sytuacji? Warto znaleźć w swojej okolicy…

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych

Wiele placów budowy nie może pozwolić sobie na przestoje. Terminy realizacji gonią. Pracownicy często nie są wystarczająco wydajni. A tu na dodatek pada jedna czy druga maszyna lub sprzęty. Wówczas zaczyna się gorączkowe poszukiwanie serwisu, który zajmie się naprawą uszkodzonej maszyny. Niestety znalezienie skutecznego serwisu maszyn budowlanych w okolicy może wcale nie być takie proste. Zwłaszcza jeśli mamy sprzęt marki mało znanej na polskim rynku.

Przykładowe marki marki maszyn budowlanych, których szybka naprawa może okazać się konieczna na Twojej budowie to np. Atlas Copco, Kaeser, Ingersoll Rand, HBM,  Sullair; Compair, Terex, Fai , Hamm, Fiat-Hitachi, Demag, O&K , Bomag, JCB, Cat, Ammann, Fermec, Caterpillar, MBU,Case,Volvo, Kramer, Dynapac.

Oczywiście nie są to wszystkie marki maszyn, które można spotkać na różnych budowach. Różnych producentów jest na świecie mnóstwo. Ważne jest to aby naprawa maszyn budowlanych na Twojej budowie przebiegła szybko i efektywnie, a do tego warto mieć wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników.

serwis maszyn budowlanych

Share This Story, Choose Your Platform!