Kobieta

Materiał zewnętrzny sponsorowany

Kobieta

Miłośników hazardu zdecydowanie jest wszędzie pełno. Już od samego początku istnienia kasyn stacjonarnych ludzie tłumnie udawali się do przybytków stacjonarnych. Wydawali swoje pieniądze na rozrywkę, podczas gdy inni liczyli na to, że rzeczywiście uda im się wygrać ogromne pieniądze. Rzadko się to zdarzało i po dziś dzień szansa na to jest stosunkowo niewielka, ale wciąż – hazard pozostaje dobrym sposobem na zorganizowanie sobie wolnego czasu.

Przy tym nie tylko mężczyźni tłumnie udawali się do kasyn stacjonarnych, aby dać sobie szansę na zdobycie wygranej przy automatach czy grach stołowych. Również kobiety chętnie decydowały się na spędzenie czasu w tego rodzaju domach gry, co po dziś dzień znajduje również odzwierciedlenie w świecie internetu. Serwisy hazardowe w przeważającej części odwiedzają mężczyźni, ale to wcale nie oznacza, że mało kobiet bierze udział w uprawianiu hazardu.

Popularni gracze wśród kobiet

Sprawdzając dowolne sprawdzone polskie kasyno online – aktualne opinie i oceny pozwalają określić zarówno mężczyznom, jak i kobietom, gdzie szczególnie powinni spędzić czas na zabawie z grami online. Przy tym musisz też pamiętać, że nie tylko mężczyźni, ale też kobiety próbują swoich sił w grze o ogromne pieniądze, które wręczane są graczom w formie jackpotów. W efekcie nie brakuje popularnych graczy wśród pań, które są związane w pewnym stopniu z internetowymi grami losowymi.

Ogromne wygrane padały przede wszystkim łupem kobiet w ramach loterii. Przykładowo w grze Powerball w 2017 roku kobieta zamieszkująca Massachusetts zdołała wygrać 758 milionów dolarów. Jeśli natomiast chodzi o Polki, również wśród nich można wyróżnić pewne szczególnie szczęśliwe osoby w loterii – jak na przykład Magda, która wygrała w 2018 roku niemal 388 tysięcy funtów w ramach EuroMillions.

Nie możemy też oczywiście pominąć wygranych z samego kasyna, wśród których pragniemy zwrócić twoją uwagę głównie na Jackpoty. Cynthia Jay jest jednym z najbardziej znanych szczęśliwców – zdołała wygrać niemal 35 milionów dolarów w kasynie Monte Carlo, znajdującym się w Las Vegas. Ogromne zwycięstwo padło też łupem takich zawodniczek, jak Johanna Heundl (22,6 miliona dolarów) czy Amy Nishimura (8,9 miliona dolarów).

Maria Ho

Zanim przedstawimy historię tej osoby, pragniemy wyjaśnić, highrollerzy w kasynie: kim są? To osoby, które spędzają czas na grze za wysokie stawki na automatach, a także pozostałych grach, jak na przykład w pokerze. Jednym z takich graczy jest znana na cały świat Maria Ho, która zdołała osiągnąć w swoim życiu ogromne sukcesy w rywalizacji związanej właśnie z pokerem.

Maria już od młodych lat interesowała się pokerem, a na świat przyszła w 1983 roku. Co prawda na świat przyszła w Tajpeju w Tajwanie, ale szybko wraz z rodziną wylądowała w Kalifornii, tuż obok bardzo znanego miasta, czyli Los Angeles. Z czasem Maria zaczęła świętować duże sukcesy. Pierwszym z nich było zdobycie 237 tysięcy dolarów (za 38 miejsce). Z czasem nie zabrakło też kolejnych, znacznie bardziej głośnych, sukcesów. Maria zajęła drugie miejsce w turnieju $5000 No-Limit Hold’Em jako pierwsza kobieta i do dzisiaj wygrała około 5 milionów dolarów.

Podsumowanie

Jak wynika z powyższego tekstu, kobietom nierzadko przytrafiały się ogromne wygrane, które związane były nie tylko z grami losowymi czy loteriami. Kobiety chętnie biorą także udział w grach opartych bardziej na strategii, jak widać na przykładzie Marii Ho. Nie brakuje również kobiecych graczy w innych dziedzinach, które wygrywają ogromne pieniądze i są w stanie podjąć rywalizację z najlepszymi, jak na przykład w esporcie.

Materiał zewnętrzny sponsorowany – właściciel portalu gielda-kryptowaluty.pl nie odpowiada za treści w nim zawarte, ich poprawność merytoryczną czy prawną. Nie odpowiadam również za linki wychodzące z artykułu. Pamiętajcie, że gry i zakłady online na pieniądze na różnych platformach są w Polsce zabronione. Nie zachęcamy do korzystania z tego typu gier w internecie oraz klikania w niesprawdzone odnośniki. Niebezpieczne może być również podawanie danych osobowych oraz wpłacanie pieniędzy na platformy online.

Share This Story, Choose Your Platform!