wynajem-wind-dekarskich

wynajem-wind-dekarskich

Windy dekarskie są niezastąpione podczas realizacji różnych robót na wysokości – nie tylko przy budowie dachu. Umożliwiają dużo szybsze i bezpieczniejsze transportowanie towarów, narzędzi, elementów konstrukcyjnych czy materiałów budowlanych z poziomu gruntu na podwyższenie, na przykład połać dachu, balkon, rusztowanie etc. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość skorzystania z usługi wynajmu wind dekarskich, która jest bardzo dobrą alternatywą dla zakupu urządzenia, o czym przekonujemy w naszym artykule.

Dla kogo jest opcja wynajmu?

Wynajem wind dekarskich to usługa skierowana do profesjonalistów, którzy potrzebują tego typu urządzenia, natomiast nie mogą sobie pozwolić na jego zakup lub nie mają pewności, czy winda będzie im potrzebna także w przyszłości.

Dzięki usłudze wynajmu można niskim kosztem ułatwić sobie prowadzenie robót na wysokości, z czego bardzo chętnie korzystają ekipy dekarskie, firmy zajmujące się montażem instalacji fotowoltaicznych, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ale też przedsiębiorstwa ogólnobudowlane czy firmy alpinistyczne.

Winda dekarska nie tylko znacząco przyspiesza przenoszenie różnego rodzaju ładunków (szczególnie tych ciężkich i nieporęcznych), ale też zwiększa poziom bezpieczeństwa i odciążą pracowników, minimalizując tym samym ryzyko doznania kontuzji, upadku z drabiny/rusztowania itp.

Kiedy warto wynająć windę dekarską?

Wynajem to rozwiązanie dedykowane przedsiębiorcom, którzy nie chcą lub nie mogą kupić windy na własność – nie tylko z powodu braku funduszy, ale też braku miejsca do przechowywania windy czy problematycznego transportowania urządzenia między realizowanymi inwestycjami.

Wynajem jest bardzo dobrą propozycją dla profesjonalistów, którzy od dłuższego czasu rozważają zakup windy dekarskiej, natomiast wciąż nie mają przekonania, czy taka inwestycja rzeczywiście ma sens w ich przypadku. Skorzystanie z opcji wynajmu pozwoli przetestować windę w realnych warunkach użytkowych i tym samym upewnić się, czy warto ją kupić czy też nie.

Z wynajmu wind dekarskich regularnie korzystają przedsiębiorcy, którzy co prawda dysponują swoim urządzeniem dźwigowym, natomiast nie mogą go przewieźć na miejsce realizacji inwestycji (winda jest w tym samym czasie potrzebna gdzieś indziej). Jeśli takie sytuacje mają charakter incydentalny, to korzystniej będzie wynająć windę, niż inwestować niemałe przecież środki w zakup drugiego, rzadko używanego urządzenia.

Oczywistym powodem, dla którego warto skorzystać z usługi wynajmu wind dekarskich, jest awaria własnego urządzenia. Jeśli winda jest pilnie potrzebna przy realizacji jakiejś inwestycji, a usterki nie da się szybko usunąć, to najkorzystniejszym (i najmniej kosztownym) rozwiązaniem będzie właśnie wynajęcie windy.

Wspomnijmy również o powszechnej sytuacji, kiedy to przedsiębiorca z jednej strony wie, że winda dekarska znacząco zwiększy wydajność pracy, jednak aktualnie nie może sobie pozwolić na jej zakup. Usługa wynajmu jest o wiele tańsza, natomiast docelowo i tak warto uzbierać fundusze i zainwestować we własne urządzenie – nawet używane, o ile uda się znaleźć windę w bardzo dobrym stanie, po profesjonalnej regeneracji i z gwarancją sprzedawcy.

Wynajem wind dekarskich – gdzie skorzystasz z takiej usługi?

Szeroki wybór wind dekarskich na wynajem znajdziesz w ofercie spółki Marut Maszyny i Urządzenia, będącej generalnym dystrybutorem wind renomowanej marki GEDA. Spółka zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, wraz z dobraniem odpowiedniej windy, doradztwem technicznym oraz dostarczeniem urządzenia w preferowane miejsce.

Dlaczego warto wynająć windę dekarską marki GEDA? Przede wszystkim z uwagi na bardzo wysoką jakość wykonania, niezawodność oraz dobre parametry robocze urządzeń. Spółka Marut Maszyny i Urządzenia wynajmuje windy w 100% gotowe do użytku, sprawdzone pod kątem technicznym i tym samym bezpieczne dla operatorów.

Z pełną ofertą wind towarowych na wynajem dostępnych w Marut Maszyny i Urządzenia możesz się zapoznać na stronie internetowej https://geda-polska.pl/.

Share This Story, Choose Your Platform!