Comarch ERP Optima

Jeśli prowadzisz swoje biuro projektowe albo jesteś architektem lub prowadzisz biuro projektowe na pewno w swojej pracy korzystasz z jakiegoś oprogramowania. Oczywiście w zależności od profilu Twojej firmy i świadczonych usług zestaw programów w Twoje firmie będzie różny.

  • Do rysowania projektów najpopularniejszym jest AutoCAD.
  • Do automatycznego rysowania profilii podłużnych: Profil Koordynator
  • Do projektowania instalacji sanitarnych: Audytor C.O.
  • Dla prac biurowych oczywiście najlepsze będzie oprogramowanie Microsoft Office
  • Do zarządzania projektami oraz relacjami z klientami (CRM) np. Firmao
  • Do prowadzenia dużych i złożonych projektów – Comarch ERP XL (więcej informacji na comarch-xl.pl)
  • Dla mniejszych biur projektowych w celu wystawiania faktur oraz zarządzania obiegiem dokumentów, a także prowadzenia księgowości czy płac i kadr – Comarch Optima

Zwłaszcza ten ostatni program jest godny uwagi. Dzięki niemu przyśpieszysz procesy obsługi klientów oraz ewidencji i katalogowania projektów wraz z całą dokumentacją. Umożliwia nie tylko prowadzenie transakcji kasowo-bankowych oraz wystawianie faktur ale również zaawansowane analizy biznesowe dzięki modułowi Business Intelligence.

https://optima-demo.com.pl/

Nie do każdej specyfiki oraz procesów biznesowych uda się dobrze dostosować ten program. Dlatego zachęcamy aby przetestować wersję demo Comarch Optima. Testy dostępne są do 60 dni za darmo. Warto wykorzystać ten okres aby sprawdzić możliwości tego rozwiązania i przekonać się czy będzie ono pasowało do naszego biura projektowego.

By Published On: 17 kwietnia, 2019Categories: Bez kategorii0 Comments on Program dla biura projektowegoTags:

Share This Story, Choose Your Platform!

Recent Works

Tags