Prace budowlane

Prawdziwa ciepła (nie tylko kalendarzowa) wiosna zbliża się coraz większymi krokami do Polski. Jest to idealny moment aby rozpocząć prace budowlane. Nie tylko te największe jak np. wylewanie fundamentów czy budowa ścian domu ale również te najprostsze jak np. remonty, malowanie czy inne prace związane z estetyką naszego domu.

remont budynku

Jednak jak wielu z Was się domyśla jest to istotny okres w kwestii rozpoczynania budowy wymarzonego domu. Jeśli macie już przygotowany projekt, odpowiednie uzgodnienia i pozwolenia urzędowe wówczas marzec może być najlepszym momentem na wylewanie fundamentów. Oczywiście wynika to głównie z podniesienia się temperatury gleby gdyż większość materiałów budowlanych „nie lubi” temperatury poniżej -5 stopni i powyżej 25 stopni.

Drugim, dla wielu równie istotnym argumentem, jest fakt, że rozpoczynając budowę domu możliwie wczesną wiosną zwiększamy nasze szanse na oddanie stanu surowego już jesienią czyli w okolicach października czy listopada. Dlatego warto zabrać się za naszą budowę w najbliższych dniach. Bardzo do tego zachęcamy. Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości z tym związane możecie się z nami skontaktować wówczas chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

wylewanie fundamentów

 

 

Share This Story, Choose Your Platform!