Doradca budowlany dla każdego

Różnorodność interpretacji przepisów prawa budowlanego przez urzędników powodują dużą ilość wątpliwości inwestorów na różnych etapach prac budowlanych.

Prowadząc swoją pracownię projektową (Budowlana Pracownia Projektowa ELMIR w Bełchatowie) trafiali do mnie klienci z najróżniejszymi pytaniami, problemami i wątpliwościami dotyczącymi budownictwa. Do tej pory większość tych kłopotów rozwiązywałam szybko i skutecznie. Niejednokrotnie wystarczała tylko krótka telefoniczna konsultacja budowlana. Dlatego też doszłam do wniosku, że chciałabym świadczyć szerokie usługi doradztwa budowlanego dzięki czemu będę mogła na bieżąco pomagać ludziom i rozwiązywać ich problemy.

Samo doradztwo budowlane to temat bardzo różnie rozumiany i szeroki. W moim zakresie usług znajdują się głównie kwestie takie jak doradztwo budowlane w kwestiach projektowych, prowadzenia budowy i nadzoru, kosztorysowania. Posiadając uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego mogę również wykonywać techniczne ekspertyzy budowlane wszelakich budynków.

Niezapomniane wrażenia dostarczy Ci fotobudka Bełchatów. Zrób fotografie na imprezie i weselu. Daj uczestnikom więcej zabawy!

Share This Story, Choose Your Platform!