Dom na Mazurach nad jeziorem

Wielu z was marzy się posiadanie dużego, pięknego domu w malowniczej okolicy. Niestety nie wszyscy mamy możliwości finansowe aby taki dom zbudować lub kupić. Ceny nieruchomości oraz gruntów stale rosną zwłaszcza w najciekawszych miejscach w Polsce. Nie mamy tutaj na myśli centrum dużych miast, a raczej takie regiony jak Bieszczady czy Mazury. Skoro zakup takiej nieruchomości to taki wysoki koszt to może warto chociaż rozważyć wynajem takiego domu? To może być ciekawa forma wypoczynku oraz oderwania od świata zewnętrznego w gronie bliskich czy rodziny. Takim miejscem zdecydowanie może być dla was dom na Mazurach nad jeziorem znajdujący się w miejscowości Jeziorowskie 16. To piękny, duży i funkcjonalny dom, który jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty. Wszystko możecie zobaczyć i sprawdzić na stronie internetowej jeziorowskie16.pl.

Ten dom na Mazurach nad jeziorem Gołdapiwo ma powierzchnię około 750 metrów kwadratowych i składa się łącznie z 7 apartamentów oraz kilku pomieszczeń wspólnych jak czytelnia, jadalnia czy sala salonowo-kominkowa z fotelami, kanapami oraz bilardem. Dla najmłodszych jest również dedykowana bawialnia wraz z zabawkami. Dom posiada takie sprzęty codziennego użytku jak zmywarki, lodówki, pralki, żelazka, deski do prasowania oraz wielu innych przydatnych sprzętów. Dużą zaletą domu na Mazurach nad jeziorem na wynajem Jeziorowskie 16 jest własne, duże podwórko z prywatnym pomostem na jeziorze oraz miejscem na ognisko. W domu może pomieścić się łącznie około 30 osób ale możliwe są również dostawki więc możesz zorganizować duże przyjęcie np. okrągłe urodziny dla znajomych i rodziny lub większy wyjazd integracyjny Twojej firmy. Szczegóły oraz rezerwacje dostępne są poprzez stronę internetową i zamieszczony tam kalendarz.

W naszej opinii to miejsce świetnie sprawdzi się do wypoczynku od wielkiego miasta. Wynajem tego domu na Mazurach nad jeziorem nie jest drogi zatem dla większej ilości osób może to być wyśmienita okazja do zamieszkania choć na chwilę w takim pięknym i wymarzonym domu. Odwiedź stronę internetową domu www.jeziorowskie16.pl i sprawdź wszystkie pokoje, apartamenty oraz wyposażenie. W pobliżu znajdują się także piękne lasy oraz ścieżki spacerowe i rowerowe dlatego możecie spędzić tam aktywnie czas zarówno pływając jak i jeżdżąc na rowerach lub spacerując. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową poprzez stronę www.

Share This Story, Choose Your Platform!